samorzad uczniowski prezentacja multimedialna

samorzad uczniowski prezentacja multimedialna

Oczywiście istnieją dwie odpowiedzi na pytanie: „Czy Common Drug ADHD ponad przepisany?” Jest tak, i nie. Po pierwsze trzeba wiedzieć, że Ritalin jest najbardziej rozpowszechniony lek przepisany zaburzenia nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD), zaburzenia Attention Deficit (ADD) i narkolepsję. Rząd daje mu klasę II (amfetamina).

Niektóre szacunki mają szkoły z dziećmi na Ritalin nawet o 40 procent. Więcej chłopców niż dziewcząt podjąć Ritalin. Lek podaje się dzieciom do wyleczenia lub „naprawić” krótkich przęseł uwagi, nadpobudliwość i zachowań impulsywnych.

samorzad uczniowski prezentacja multimedialna

Ze względu na wzrost wykorzystania Ritalin na dzieci w wieku szkolnym, teraz zepsuty świat na dwa obozy. Jeden czuje lek jest szalenie nad stosowane w leczeniu problemów z zachowaniem, które naturalnie występują i diagnozę tak naprawdę nie istnieje. Wtedy masz drugą stronę, że po prostu uważa, że ??wzrost zużycia leków oznacza, że ??jest bezpieczny i skuteczny, a więcej ludzi są osiągnięte przez nią.

Po pierwsze, niech nam tylko powiedzieć, że władze medyczne zgadzają się, że jest problem i że ADHD (ADD / ADHD, Attention Deficit Disorder nadpobudliwe i Attention Deficit Hyperactivity Disorder) jest odrębny problem zdrowotny, który dotyka niektórych dzieci. Jest także powszechnie uważa się, że te same dzieci zdiagnozowano prawidłowo może być i będzie pomagał w drodze Ritalin.

samorzad uczniowski prezentacja multimedialna

Niestety oni również, że lek jest ponad przepisana ponad promowane na rynek i sprzedawane na kwotę 500 milionów dolarów dolarów rocznie. Ze względu na to wszystko, co stworzyła więcej problemów zdrowotnych w tym osób, które nie potrzebują leku biorą go, niektórzy nielegalnie. Ten lek Ritalin stał się jednym z najpopularniejszych narkotyków ulicznych w Ameryce.

Ritalin nie jest to szybko naprawić, ale jest używany przez wielu za jedyne tego powodu.

– autor artykułu