samorzad uczniowski nowodworek

samorzad uczniowski nowodworek

Biorąc pod uwagę, że 1 rok Algebra zawsze miało 50% wskaźnik awaryjności, można by argumentować, że duża część naszego społeczeństwa nie nauczył się bardzo wiele w Algebra; więc nie było wiele zapomnieć. W związku z tym, postanowiłem podejść do tego artykułu z punktu widzenia tego, co 3 rzeczy uważam za ważne dla wszystkich dorosłych, aby zrozumieć o algebry. Ponadto, mam nadzieję, że nauczyciele matematyki będą mieć pewność, że nasi uczniowie opuszczają klasę Algebra z tych pomysłów zakorzenione w samej swej istoty.

3 najistotniejsze Idee Algebra:

samorzad uczniowski nowodworek

1. Algebra jest językiem. Jest to język, który pozwala nam tłumaczyć rzeczywistych sytuacjach z udziałem liczby w postaci sprawia, że ??sytuacja bardziej zrozumiałe i dostępne rozwiązania.

samorzad uczniowski nowodworek

Przykładem sytuacji, liczba, która chciałaby być przetłumaczone na formę użytkową akurat mnie niedawno podczas wizyty z Korei przez moją córkę i jej koreańskiego współlokatora. Na swojej pierwszej wizyty w USA, współlokator najbardziej chciał zobaczyć Las Vegas i Disney World. W Las Vegas, dziewczęta często przebywał na taśmie do bardzo późna – dla mnie za późno – i wziął taksówki, aby wrócić do naszego pokoju. Obie dziewczyny byli zszokowani jak drogie taksówką został tutaj w porównaniu do kosztów w Korei. Wszyscy postanowili nam potrzebne, aby móc obliczyć koszty z wyprzedzeniem, tak aby zawsze mieć wystarczająco dużo pieniędzy, aby dostać się do domu. Korzystanie Wysłany początkowy koszt taksówki i wtedy koszt „one-XI” mili byliśmy w stanie wymyślić formułę, które mogłyby zostać wykorzystane do obliczenia kosztów z różnych punktów na pasku, albo obliczyć odległość napędzany przy całkowity koszt był znany.

Większość ich przejażdżek miał kosztować od $ 12 do $ 18 lat. Te same odległości w Korei kosztowałoby $ 2 lub 3 $. Zastanawiam się dlaczego! Koszt benzyny w Korei jest ponad dwukrotnie więcej niż to, co jest tutaj, więc przyczyną wysokich kosztów przejazdu taksówką nie jest paliwo.

– autor artykułu