samorzad uczniowski szkola demokracji

samorzad uczniowski szkola demokracji

Dzieci z domów nadużycie rzeczywiście może przejść do Bully – bullying jest przejawem nadużycia – ale nie wszystkie maltretowane dzieci stają się tyranami i nie wszystkie pochodzą z tyranami nadużyć domach. Istnieją inne czynniki, które mogą określić, czy dziecko pójdzie do tyrana:

– Temperament dziecka

– brak nadzoru (UWAGA: znęcających wymagają stałego nadzoru)

– klimat społeczny w szkole

samorzad uczniowski szkola demokracji

Średnio dzieci i młodzież spędzają około 6 godzin dziennie w szkole. Jest to jedyne miejsce, że dzieci są zebrane w dużych ilościach przez dłuższy czas na bieżąco. W społeczeństwie w szkole, dzieci i młodzież starają się dopasować, często łącząc w grupy okręgów i klik rówieśniczych. To społeczeństwo w społeczeństwie sprawia, że ??szkoły bardzo podatne na zastraszanie.

Zgodnie z Kolumbii Brytyjskiej Ministerstwo Edukacji Narodowej (2000), większość znęcanie się dzieje na lub w pobliżu budynku szkoły. Niektóre statystyki odzwierciedlają, że ponad 90% mobbingu występuje zarówno w szkole lub na boisku szkolnym.

Mobbing i molestowanie historycznie i tradycyjnie uważane obrzędów przejścia, coś wszystkie dzieci i młodzież muszą przejść jako część procesu dorastania. Jest to mit.

samorzad uczniowski szkola demokracji

W ciągu ostatnich 20 lat lub więcej, mobbing i molestowanie otrzymały międzynarodową uwagę, częściowo ze względu na dzieci i młodzież, którzy popełniają samobójstwo w wyniku bycia ofiarą bezlitosnego zastraszanie i ich niezdolność do radzenia sobie. Nie było wystarczającej liczby incydentów ‚dzieci popełniających samobójstwo z powodu nieustanne nękanie, że wyrażenie zostało wymyślone dla niego: bullycide.

Kanada, w rzeczywistości, tylko w prowincji Kolumbii Brytyjskiej, prowincji, w której mieszkam, ma swój udział w międzynarodowym znanych ofiar znęcania:

Listopada 2000 w Mission, British Columbia: Era Marie Wesley, 14 lat, powiesiła się w swoim pokoju ze smyczy swojego psa.

– autor artykułu