Zaznacz stronę

Coraz więcej, osób korzysta z usług księgowej. Można powiedzieć, że jest to Chcesz podjąć pracę w dziale księgowym? Nie musisz kończyć ekonomii, ani studiów z finansów! Wystarczy dobry kurs księgowości, determinacja i umiejętności logicznego myślenia.

Czego się nauczysz?

Podczas kursu nauczysz się poprawnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, ogólne zasady prowadzenia księgowości przedsiębiorstwa oraz formy opodatkowania. Dowiesz się także co to są księgi rachunkowe, jaka jest różnica między podatkiem dochodowym od osób fizycznych, a podatkiem dochodowy od osób prawnych. Brzmi ciekawie? To nie koniec. Nauczysz się także obsługi – programu Symfonia oraz Płatnik. Nie zabraknie też podstaw prawa. Pamiętaj, że pracując jako księgowa musisz być na bieżąco ze zmianami w podatkach i prawie jakie wprowadza Państwo.

Co daje kurs?

Kurs ten nie tylko sprawi, że drzwi do działów księgowości będą stały przed tobą otworem. Możesz też założyć własną firmę i obsługiwać swoich klientów. Będziesz mógł pomóc małym przedsiębiorcom definiować ulgi oraz kwalifikować koszty ich działalności gospodarczej. Jeśli chcesz pomagać ludziom w prowadzeniu działalności gospodarczej, to jest to idealny zawód dla ciebie

Zapisz się!

Jesteś zdecydowany na kurs księgowości? Teraz tylko znajdź odpowiednią szkołę, która cieszy się dobrą renomą. Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe cieszą się coraz większą popularnością. Podczas kilkudziesięciu godzin zdobywasz praktyczną wiedzę. Trzeba, pamiętać, że przy nauce księgowości potrzebna jest podstawowa wiedza matematyczna i umiejętność logicznego myślenia.