zajecia w szkole podczas rekolekcji

1. Przeniesienie Service – Większość z nas wolałby zatrudnić kogoś do plecaka i nosić wszystkie nasze ciężkie rzeczy, kiedy nadszedł czas, aby przenieść. Wiesz co, zostawiam to do dużych firm poruszających się jak robią to najlepiej. Uważa jednak, że lokalne ruchy, przesuwa się na drugi koniec miasta, lub w dół ulicy, a nawet obok. Tu jest miejsce, gdzie można założyć małą firmę zatrudniając niektórych uczniów z dostępem do małych ciężarówek, dodawać pewne oznaki po mieście promowanie swojej firmy, a może założyć tanią stronę internetową. To będzie Twój obsługi klienta, który będzie złamać lub ciebie.

2. Montaż ogrodzenia – Uważają, że większość domów ma ogrodzenia i że nie będą trwać wiecznie, więc potrzebują utrzymania. Można skupić swoją działalność na naprawy ogrodzenia. Drewno, winylowe i kutego – żeliwne ogrodzenia są najbardziej popularne, więc być przygotowany do pracy z tymi materiałami. Można też skupić się na nowej instalacji ogrodzenia, gdzie można kierować nowych rozwiązań do domu. Weź również pod pokładów i patia, jeśli poziom wiedzy pozwala.

zajecia w szkole podczas rekolekcji

3. używana książka sprzedaży – większość z nas ma pola książek odłożyć albo w piwnicy lub na strychu, który mógłby zrobić całkiem przyzwoity biznes. Trzeba będzie założyć firmę z pewnego rodzaju godzin, aby pokazać swoje książki i prowadzenia sprzedaży. Dodaj niszę do swojej książki biz, być może specjalizować się w książkach grozy czy autobiografii. Sprzedawać swoje książki bardzo minimalne ceny i mieć pewność, aby uzyskać stałych klientów. Warto dodać kilka dodatków, takich jak stare płyty CD i mapy lub czasopisma

zajecia w szkole podczas rekolekcji

4. Naprawa tapicerki – Jeśli można przyszyć, niż byłoby to wielki biznes dla Ciebie. Istnieje wiele filmów i książek dostępnych nauczyć się jak doskonalić tapicerki. Można również uzyskać jakieś stare meble, oderwać go od siebie i praktykować oddanie go z powrotem.